вівторок, 2 квітня 2013 р.

Секрети - для чого потрібен сайт





Давайте розглянемо таку ситуацію: я хочу купити якийсь товар або замовити яку-небудь послугу, але я не знаю ціну цього товару або послуги. Що я роблю? Звичайно, я шукаю інформацію по даному товару чи послузі в Інтернеті, заходжу на сайт, який продає даний товар.


В результаті, після аналізу всієї інформації, яка знаходиться на даному сайті, я дізнаюся вартість того товару який мені потрібний. Потім я хочу дізнатися про саму організацію, яка надає даний товар. Я впізнаю її контакти, адреси, йду до них в магазин і купую потрібний товар (або замовляю з доставкою). В результаті всі залишаються задоволені. Наявність сайту говорить про солідність організації, про те, що вона всіляко намагається продати свій товар. На якомусь сайті я купую собі телефон, раджу цей сайт друзям, в результаті сайт отримує додаткових клієнтів.

У попередньому абзаці я на прикладі пояснив про дві причини створення сайту.

а) Створення сайтів для розповсюдження товару, послуги, просто інформації.

б) Сайт потрібний для того, щоб організація з певної ніші виглядала солідніше в порівнянні зі своїми конкурентами.

2. Багато керівників фірм просто бояться бути першими, не хочуть створювати свій власний сайт. А навіщо їм це потрібно? Адже у конкурентів сайтів немає, все пучком. Але ж насправді відсутність сайту у конкурентів означає інше: якщо у конкурентів немає сайтів, значить у вас не буде конкурентів в Інтернеті. Ви будете єдиним сайтом, що надає потрібні послуги в Інтернеті, і це здорово, адже кожен відвідувачі може стати вашим майбутнім клієнтом! З іншого боку, якщо у конкурентів є свій сайт, а у вас його немає, то ви просто втрачаєте безцінних клієнтів, і кожен день кількість втрачених клієнтів буде тільки рости. У наш час рідко зустрічаються вільні ніші в Інтернеті, тому люди наймають людей, вебмастеров, які будуть просувати сайт тієї чи іншої організації. Таким ось чином з'являється третя причина створення сайту:

в) Люди створюють сайти для того, щоб платити вебмайстрам за їх просування. Нез'ясовно, але факт.

На моєму блозі ви зможете знайти корисну інформацію, яка тим або іншим способом пов'язана зі створенням і просуванням сайтів в Інтернеті, тому я раджу вам підписатися на оновлення мого блогу, щоб завжди бути в курсі виходу всіх нових статей. Якщо ви вже створили свій сайт, але не знаєте, як його оптимізувати, раджу прочитати цю статтю.

3. Взагалі, плюсів від створення сайту для якоїсь організації досить-таки багато. Всі вони тим або іншим способом перегукуються з першими двома пунктами (а і б). Давайте розглянемо всі плюси:

Навіщо потрібний сайт компанії?

▪ Сайт - це, перш за все, особа будь-якої сучасної організації.

▪ Сайт - це незамінний інструмент, за допомогою якого можна швидко продати продукт або висунути новий продукт на ринок.

▪ Можна використовувати сайт, як додаток до реклами компанії.

▪ Сайт - це прекрасний інструмент для управління персоналом компанії.

▪ Як на мене, так одним з основних плюсів сайту компанії є можливість швидко відповідати на питання клієнтів. Адже в реальному житті людині треба дойдті до будівлі організації, найдті менеджера і тільки тоді дізнатися у нього всю потрібну інформацію. На пошуки менеджера людина витрачає свій час, а час треба витрачати з розумом.

На тему плюсів від сайту для компанії можна говорити досить-таки довго, але я хотів би перейти трохи до іншої теми.

4. У цьому пункті я хочу вам розповісти про те, навіщо мені потрібний сайт? Я думаю, що відповідь на це питання очевидна. Я створив сайт для того, щоб на ньому заробляти і звичайно ж для того, щоб навчати новачків, ділитися корисною інформацією про просування сайтів. Звичайно ж є й інші причини, типу цікавості, бажання якось виділитися серед своїх свертсніков, але основна причина - заробіток на сайті. Я коли створив цей сайт, я ще не знав, що на ньому можна заробляти. Я хотів просто створити невеликий сайтик, де буду публікувати інформацію про нові події, що відбулися у світі. Поступово, я перейшов до теми створення і просування сайтів, і як наслідок - заробітку на них. І я вважаю, що з вибором ніші я не помилився. Звичайно, в цій справі я ще новачок, але деякі знання вже імются. Влітку я планую купити ще пару сайтик, закинути їх у біржі для заробітку на сайтах (Ротапост, ГГЛ), найняти адміністратора і спокійно отримувати з них пасивний дохід.

Взагалі, я вважаю, що навіть без знань про те, як просувати сайти, можна заробити на них первинний капітал. Як? Участю в конкурсах з написання статей. Я впевнений, що написавши статтю обсягом в 9-10 тисяч слів ви гарантовано займете призове місце. Зазвичай, конкурси тривають більше місяця. За цей час ви напишіть 5 статей такого обсягу. Причому необов'язково знати тематику статті, яку треба написати за правилами конкурсу. Можна просто переписати статті інших людей, знайти статті в журналах, архівах. За допомогою конкурсів особисто я поки заробив 50 $, зайняв призове місце в конкурсі "Моє натхнення" від Wildo.ru. Кому цікаво, конкурсну статтю можна почитати тут. Зараз учавствуют в конкурсі від Володимира Карпеєва (Vovka.su) "Золотий пост". 15 травня опублікують результати. Сподіваюся, що я займу призове місце.

Якщо ж у вас вже є якийсь навик просування сайтів, підійміть показники свого сайту: Тиц та PR (Як підняти тиц). Коли ви підніміть тиц свого ресурсу хоча б до 10-ти, у вас вже є прекрасна можливість заробляти на своєму сайті за допомогою продажу посилань у статтях. Адже все так легко: ви пишіть статтю, бажано обсягом більше 1000 знаків, ставите в ній посилання на ресурс рекламодавця, отримуєте свої гроші. Ще краще - почекати, поки вік сайту досягне 6-ти місяців, написати побільше статей (щоб збільшити кількість сторінок в індексі пошукових систем), підняти тиц до 10-ти і додати сайт в біржу Gogetlinks. У цій біржі на продажі посилань з сайту, який має тиц 10 вже можна заробляти цілком непогані гроші. У наслідку тиц буде підвищуватися, а дохід - збільшуватися.

Заробляти також можна над створенням сайтів (створення макетів і їх верстка). Наприклад, за створення простеньких макетів можна брати 1000-2000 рублів. За верстку - 500-1000 рублів. Єдиний мінус - потрібні знання мов програмування. Можна заробити непогані гроші, продаючи свій власний інфопродукт: який-небудь відео-курс або велика стаття. Наприклад, знаю хлопців, які зробили непоганий манул по розкручуванню і заробітку на Твіттері. Продаж вони непогано популяризовали, в результаті чого продали більше 50-ти мінлива по 12 $ (виходячи з відгуків на форумах). Купити курс можна тут. Про способи заробітку на Твіттері, запропоновані мною, можна почитати тут.

Отже, які ще є причини створення сайту?

г) Створення сайту для заробітку на продажу посилань, постових, банерів та іншої реклами.

д) Заробіток на малюванні макетів і на їх верстці.

У будь-якому випадку, хоч один сайт створити треба, просто з цікавості =).

Сподіваюся, що після прочитання цієї статті питання: "Навіщо потрібний сайт" у вас вже не виникне.

Немає коментарів: