субота, 13 лютого 2021 р.

Як стати мільйонером: 7 змін у способі життя

Кожен хотів би заробляти більше і примножувати свої статки, але зазвичай це не так просто. Однак є кілька звичок, які ви можете виробити, щоб систематично наповнювати свій гаманець.

Бути успішним, також у фінансовому плані, можна навчитися, - говорить Т. Гарв Екнер у своїй книзі "Таємниці розуму мільйонера". - Якщо ти хочеш бути чудовим гравцем у гольф, ти повинен навчитися цьому. Якщо ви хочете бути багатим, ви можете цього також навчитися, пише Екнер.

Ендрю Карнегі, легендарний американський промисловець, який починав ні з чого і став одним із найбагатших людей країни наприкінці 19 століття, приписував все одному принципу: Господар розуму.

Йдеться про оточення себе талановитими людьми, які поділяють ваше бачення - поєднання мудрості та творчості кількох людей набагато потужніше, ніж ресурси однієї людини.

До того ж, коли ми з багатими людьми, ми певним чином стаємо подібними до них - саме тому багаті люди зазвичай проводять час між собою. Найкращий приклад цього - дружба двох найбагатших людей у ​​світі: Білла Гейтса та Уорена Баффета.

Як пояснює у своїй книзі Стів Зібольд, який поговорив із понад 1000 мільйонерами про те, наскільки вони досягли успіху, у більшості випадків ваш власний капітал відображає ваше безпосереднє оточення:

Будучи з людьми, які успішніші за вас, ви можете розширити свою перспективу та збільшити свій дохід. Про гроші мільйонери думають зовсім інакше, ніж середній клас, і від їх присутності можна багато виграти.

2. Змусьте свої гроші працювати

Один з найкращих способів заробити гроші - це їх вкладення. Як каже нам фінансовий радник Майкл Соларі, чим більше ви вкладете сьогодні, тим більше ви отримаєте пізніше.

Якщо ви хочете дізнатись більше про інвестування, перегляньте Поради інвестора Уорена Баффета.

3. Занурьтесь у книги

Багаті люди віддають перевагу освіті, а не розвагам. Якщо ви хочете досягти тих самих результатів, що і вони, почніть читати про інвестиції та особисті фінанси. Ви також можете прочитати біографії багатих людей та відомих інвесторів. Уоррен Баффет витрачає 80 відсотків. робочий день читання. Річард Бренсон, Білл Гейтс та багато інших провідних бізнесменів також проводять час за читанням. У своїй книзі Зібольд пояснює це:

Коли вони заходять до будинку багатої людини, перше, що зазвичай виділяється, - це великі колекції книг, які вони використовували, щоб навчитися досягти успіху.

Варто підкреслити, що для найбагатших людей формальна освіта та наукові дипломи рідко важливі - вони цінують силу навчання поза навчанням.

4. Звикніть робити незвичні речі

Якщо ви хочете досягти успіху та створити багатство, вам доведеться звикнути до дискомфорту та невпевненості.

Багаті люди, каже Зібольд, знаходять затишок у невизначеності. "Фізичний, психічний та емоційний комфорт - це головні цілі середнього класу", - підкреслює Зібольд.

Найбагатші у світі рано дізнаються, що заробити багатство важко, а потреба в комфорті може бути руйнівною. Тож вони звикають працювати в постійній невизначеності.

Зібольд радить, що якщо ми хочемо навчитися добре почуватись через невизначеність, ми повинні перераховувати 5 незручних речей, які ми повинні робити щодня, щоб наблизити нас до успіху.

5. Поставте собі цілі і уявіть їх досягнення

Щоб стати багатим, потрібно поставити чіткі цілі і планувати їх конкретно робити. Гроші не з’являться самі собою, на них доведеться попрацювати.

У своїй книзі Т. Екнер радить записати свої цілі та активи на рік. Призначте реалістичну дату їх реалізації, націлюйтесь високо і не бійтеся кинути виклик собі.

6. Автоматизуйте свої фінанси

За словами Девіда Баха, автора "Автоматичного мільйонера", найважливішим першим кроком у формуванні багатства є автоматизація ваших особистих фінансів.

Почніть з налаштування автоматичного переказу, який після зняття буде виділяти трохи грошей, наприклад, на депозит або ощадний рахунок. Для цього потрібно десять хвилин - звичайно, спочатку потрібно розрахувати, скільки ви можете пожертвувати. Тут ми показали вам, як зробити фінансовий огляд сумління та гаманця.

7. Налаштуйте пасивний дохід

Що може бути краще у фінансах, ніж створення джерела доходу, де нам нічого не потрібно робити? Це правда, що для цього вам доводиться мати справу з інвестуванням, але тоді воно повертається багато разів.

Найпопулярнішими формами пасивного доходу є нерухомість або т.зв. тихе партнерство у бізнесі, але це може бути що завгодно - дивіденди від акцій або навіть канал YouTube, який приносить дохід від реклами.

Немає коментарів: